Seyyar Taş Fırınlar

Yörük Seyyar Taş Fırın Fiyatları


Ihracat Turkuaz
Sultan Kayrak Barbekülü
İhracat Kara Ahşap Dolap
İhracat Boncuk


Ekmek, Lahmacun, Pide ve birçok ürünün yapımında kullanılabilir. Özel taban ateş tuğla baca sistemine sahiptir. Malzeme saklayabileceğiniz özel bölmesi bulunmaktadır. Kullanımı kolaylaştıran tekerlek sayesinde her yere taşınabilir. Fırın dış cephesinde taş yünü malzemesi kullanılmış olup ısı kaybetmemektedir. Barbekü için özel aparatı bulunmaktadır. Bir kerede 5-15 arası köy ekmeği yapabilme kapasitesine sahiptir. 5 özel üretimi bulunmaktadır. İstediğiniz boyutta özel seyyar fırın siparişi alınır. Tüm Seyyar Taş Fırınları garanti kapsamındadır. Kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Seyyar kara fırına göre ev tipi fırın veya klasik mangalda yapılan yiyecekler ısı dağılımı sebebiyle çok daha uzun sürede pişer ve tadları taşfırın ile yapılan pizza, lahmacun, pide, ekmek, et, tavuk veya balığın lezzeti gibi asla olmaz.

Her bahçe için mükemmel boyutta olan taş fırının kattığı lezzet ile aynı anda birden fazla ve farklı yemekleri pişirmek isteyenler için idealdir.

Seyyar ekmek fırını adından da anlaşılacağı gibi taşınabilir özelliği bulunan fırınlardır. Bu özelliği nedeniyle diğer hiçbir fırında bulunmayan ekipman ve özelliklere sahiptir. Seyyar taş fırın yapımı da seyyar taş fırınlarının özellikleri nedeniyle farklı yapım süreçleri gerektirmektedir.
Daha profesyonel ve daha çok teknik bilgi ve donanım ihtiyacı duyan bir yapı süreçleri isteyen seyyar taş fırın yapımı işleri, alanında uzman kişiler tarafından yapılmak zorundadır.
Selin seyyar fırın Firmamız yıllarını bu işe vermiş olan ekibi ile birlikte uzun zamandan beri bir çok seyyar taş fırın yapımı işini tamamlamıştır. Yaptığı seyyar taş fırınlar, kullanıldıkları işletmelerde ve evlerde en iyi performansı sağlayan ve sahiplerine yüksek kazançlar sağlayan fırınlar olmuşlardır. Selin seyyar fırınları fiyatları ve seyyar taş fırın modelleri için lütfen iletişime geçiniz.

 

Yörük fırını Seyyar yörük fırını yörük taş fırını yörük fırın fiyatları seyyar yörük fırınları portatif yörük fırını imalatı

Bizimle İletişime Geçin

0533 344 99 03

0541 271 49 15

0530 772 71 54

info@seyyartasfirinlar.com

Harunusta Köyü,  Akyazı / Sakarya

Avrupa Satış Noktamız

FORNESCO
Schwarzenberg 15
21629 Neu Wulmstorf
Deutschland

www.fornesco.de

+491708044999

Akyazı Taş Fırın Tekerlekli Taş Fırın Seyyar Kara Fırın Fiyatları