Seyyar Taş Fırınlar

Taş fırın yapımı fiyatları


Ihracat Turkuaz
Sultan Kayrak Barbekülü
İhracat Boncuk
Ticarî  Fırın


Seyyar taş fırınları adından da anlaşılacağı gibi taşınabilir özelliği bulunan fırınlardır. Bu özelliği nedeniyle diğer hiçbir fırında bulunmayan ekipman ve özelliklere sahiptir. Seyyar taş fırın yapımı da seyyar taş fırınlarının özellikleri nedeniyle farklı yapım süreçleri gerektirmektedir.


Daha profesyonel ve daha çok teknik bilgi ve donanım ihtiyacı duyan bir yapı süreçleri isteyen seyyar taş fırın yapımı işleri, alanında uzman kişiler tarafından yapılmak zorundadır.

Taş Fırın Yapımı Ve Malzemeleri: Taş Fırın Yaptırma Maliyeti Fiyatları Nedir?

Taş fırın insanlar tarafından daha çok tercih edilen fırındır. Özellikle unlu mamullere vermiş olduğu lezzet tercih sebebinin arasındadır. Bu bakımdan taş fırın yapımı hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu konu hakkındaki merakınızı giderebilirsiniz. Sizin için taş fırın yapımı nasıl olur sorusuna cevap aradık. Taş fırın yapımının detaylarını sizler için derledik.


Taş fırın halk arasında kara fırın olarak da bilinmektedir. Bu bakımdan taş fırın halk arasında oldukça meşhurdur. Genellikle taş fırınlarında ekmek, kebap, simit, çörek gibi unlu mamuller yapılırken şimdilerde pizza yapımları bile popüler olmuştur.

Taş Fırının Özelliği Nedir?

Yakımı odun ile olan malzemesinin tamamı veya büyük bir bölümü taştan olan fırınlara taş fırın denmektedir. Bu fırınların en önemli özelliği taş içeren malzemelerden yapılması ve sıcaklık elde etmek için odun kullanılmasıdır.


Taş Fırın ölçüleri

60 cm çap Kullanım Alanı Dış Kasa 80×80 cm
80 cm çap Kullanım Alanı Dış Kasa 100×100 cm
100 cm çap Kullanım Alanı Dış Kasa 120×115 cm
120 cm çap Kullanım Alanı Dış Kasa 140×135 cm
130 cm çap Kullanım Alanı Dış Kasa 152×145 cm


Taş Fırın Yapımları Nasıl olmalıdır?

Fırın yapımı için akla gelen her yöntem uygulanabilir ancak, taş fırın yapımı sanıldığı gibi alelade bir iş değildir. Çünkü yapımı büyük ustalık gerektirir. Yapımında ve inşasında yapılacak küçük bir hata hesaplanamayacak durumlara sebebiyet verir.

Taş fırın kaliteli malzemeler kullanarak, işini bilen profesyonel eller tarafından yapılmalıdır. Kullanılan malzemelerin kalitesi fırının ömrünü belirleyecektir. Bu bağlamda taş fırın yapımı için ilk şart olmazsa olmaz malzemelerin kaliteli olarak seçilmesidir.

Taş Fırın Yapımını Etkileyen Diğer Faktörler Nelerdir?

Taşların örülmesi, uygun yerinin hazırlanması, içinde pişecek malzemelere ısıyı alacağı kadar alan verilmesi, yanacak odunun ısıyı vereceği bölümün iyi hesaplanması gibi durumlar taş fırın yapımı için kesinlikle değerlendirilmesi gereken hususlardır.

Taş Fırın Yapımları Nereler de Olur?

Taş fırınlar restoran, lokanta, ekmek fırınları, tatlı imalatı, kebap fırınları, simit ve poğaça fırınları, pizza fırınları gibi yerlerin olmazsa olmazıdır. Taş fırınlar sadece bu işletmeler de düşünülmemelidir. Bahçelerimiz de, kafeteryalarımız da, teraslarımız da ve balkonlarımızda da taş fırın yapımı mümkündür. Çevreye herhangi bir rahatsızlık vermeden pişirilecek ürünler için taş fırın yapımının uzman kişiler tarafından yapılması tercih edilmelidir.

Buralara yapılan hatta tandır olarak da bilinen taş fırınların iyi bir yapımı ve inşaatı lezzetine doyum olmayan ürünlerin pişirilmesine imkan sağlayacaktır.

Firmamız yıllarını bu işe vermiş olan ekibi ile birlikte uzun zamandan beri bir çok seyyar taş fırın yapımı işini tamamlamıştır. Yaptığı seyyar taş fırınlar, kullanıldıkları işletmelerde ve evlerde en iyi performansı sağlayan ve sahiplerine yüksek kazançlar sağlayan fırınlar olmuşlardır.

İstediğiniz ölçülerde seyyar taş fırın sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bizimle İletişime Geçin

0533 344 99 03

0541 271 49 15

0530 772 71 54

info@seyyartasfirinlar.com

Harunusta Köyü,  Akyazı / Sakarya

Avrupa Satış Noktamız

FORNESCO
Schwarzenberg 15
21629 Neu Wulmstorf
Deutschland

www.fornesco.de

+491708044999

Akyazı Taş Fırın Tekerlekli Taş Fırın Seyyar Kara Fırın Fiyatları